Servis počítačov a notebookov

Naša firma sa okrem iného špecializuje aj na odborný servis počítačov a notebookov. Vykonávame kompletnú diagnostiku Vašich digitálnych pomocníkov, odstraňovanie širokého spektra softvérových (odvírenie, inštalácia rôzneho softvéru, ...) a hardvérových (chybné RAM moduly, pevné disky, základné dosky, ...) problémov. Spolupracujeme s tuzemskými aj so zahraničnými autorizovanými servisnými strediskami ACER, ASUS, HP, Toshiba, Fujitsu-Siemens atd.

Pri opravách dodržujeme absolútnu diskrétnosť a rešpektujeme súkromie zákazníka a jeho dát.

Postup opravy po prinesení Vášho zariadenia do servisu

Protokol, ktorý Vám bol vystavený na začiatku si starostlivo uschovajte, bez jeho predloženia Vám zariadenie bude vydané len na doklad totožnosti.

Obnova dát z pevných diskov

Vo Vašom počítači sú najcennejšie Vaše dáta - údaje (aj keď sa Vám to možno ani nezdá). Cenu Vašich dát si uvedomíte až vtedy, keď o ne prídete - keď sú pre Vás v počítači neprístupné - stratené. Stáva sa tak najmä pri náhlom výpadku napájania pri práci, prípadne omylom zmazané dáta alebo aj omylom preformátovaný disk. Nezúfajte - Vaše dáta predsa len nie sú navždy stratené! Zaoberáme sa obnovovaním dát už niekoľko rokov a po týchto skúsenostiach vieme, že je viac ako 60 % pravdepodobnosti, že Vaše dáta vieme obnoviť. Podporujeme OS DOS, Win95/98, Win NT/2000, Win XP, Win Vista, Win 7 a Novell.

Najhorší prípad je, ak Váš disk je nefunkčný vôbec. Tu je všetko podstatne skomplikované, že najprv je nutné Váš disk čiastočne opraviť a až potom dáta obnovovať. Tu už je potrebné špeciálne bezprašné laboratórium, aby sa Váš disk nezničil pri rozoberaní skôr, ako sa začne proces obnovy dát. Spolupracujeme s najväčšou firmou na svete, ktoré sa zaoberá obnovovaním dát v špeciálnych laboratóriách Ontrack International, kde zasielame nefunkčné disky na obnovu dát - takže aj v týchto takmer beznádejných prípadoch vieme Vaše dáta obnoviť. Tu je však veľmi veľkou položkou cena za dopravu - okolo 60 € (jedna cesta tam , alebo späť), takže pri takejto poruche je obnova prevádzaná len vtedy, ak majú Vaše dáta cenu viacej ako 500 € !

Antivírová kontrola a odstraňovanie vírusov

Počítačové vírusy sú v dnešnej dobe veľmi častým a nepríjemným problémom. Vo väčšine prípadov sa stáva najmä to, že sa viditeľne spomalí chod počítača, v horších prípadoch, počítač vyhadzuje chyby, alebo nejde vôbec. Najhoršie na tom je, že práve my môžeme byť prenášačom tohto vírusu, ak nemáme správne zabezpečený a ochránený počítač. Naša firma Vám môže v týchto prípadoch pomôcť. Vieme jednak počítač prečistiť od rôznych vírusov, spamov, trojanov, spywarov a podobných nepríjemných vecí a na druhej strane Vám vieme ponúknuť ten najkvalitnejší antivírový program na trhu. Sme certifikovaným partnerom svetovej firmy ESET, ktorá má sídlo na Slovensku a patrí medzi špičku antivírových programov. Produkty ESET ponúkajú najlepšiu úroveň detekcie. Systém kontrolujú rýchlo a jednoducho, pričom vôbec nezaťažujú váš počítač.

Chcete sa spýtať nášho technika ohľadom Vášho počítača alebo notebooku?

Využite teraz možnosť spýtať sa nášho technika na problémy s Vašim počítačom alebo notebookom. Dostanete tak odbornú odpoveď, bez toho, aby ste museli prísť k nám na predajňu.

Nakoľko Vám technik odpovie na Vašu e-mailovú adresu, poprosíme dôkladne skontrolovať, či ste ju zadali správne !


Správa: