Potlač vernostných kariet

Dovoľujeme si Vám ponúknuť výrobu firemných preukazov, zákazníckych a klubových kariet priamou potlačou kariet na termosublimačných tlačiarňach. Výhodou takejto potlače je veľká operatívnosť a možnosť potlače aj menšieho počtu plastových kariet s možnosťou ich dotlače.

Plnofarebné karty napr. s celoplošnou fotografiou tlačíme už od malého množstva. Na každej karte môže byť ďalej vytlačené meno, číslo, adresa, fotografia, čiarový kód, ... alebo fotografia sídla Vašej spoločnosti.

Podklady pre potlač:

Podklady pre personifikáciu (datafikáciu):

Podklady môžete poslať vo formáte MS Excel alebo textovom dokumente vo forme tabuľky. Každý stĺpec by mal obsahovať len jednu položku, napr. meno, priezvisko,....
Ak sa má tlačiť aj fotografia, môžete ju dodať fyzicky (doplatíte za spracovanie) alebo v elektronickej podobe. Fotografie v elektronickej podobe musia mať pri veľkosti tlače 1:1 rozlišenie min. 300 dpi a musia byť orezané a upravené tak, aby sa dali bez ďalších úprav vytlačiť.

Fotografie môžu byť vo formáte *.jpg (*.bmp, *.tif.). Do jedného stĺpca tabuľky potom uveďte názov súboru s fotografiou.

Realizácia:

Po odsúhlasení vytlačenej vzorky (cena vzorky je v cenníku) a doručenej písomnej objednávky (fax, e-mail) je zakázka vytlačená max. do 2 týždňov. Pri potlači čipových kariet je potrebné počítať s 1-3% odpadom a karty dodať s rezervou. Karty pre potlač musia byť absolútne čisté, bez odtlačkov prstov, nepoškriabané a ak je to možné v originálnom obale od výrobcu, ktorý zabráni prístupu prachu.

Cenník služieb pre potlač kariet